با شعار نمی‌توان از مهاجرت روستائیان جلوگیری کرد
تاریخ : دوشنبه 2 شهریور 1394
نویسنده : مد یر

یکی از مسولین روستای چاه شند در گفتگو با ما از شیوه جدید ابرسانی شرکت اب و فاضلاب روستایی سبزوار به روستای چاه شند خبر داد.
سال گذشته فرماندار و تنی چند از مسولین برای افتتاح پروژه ابرسانی روستای چاه شند به این روستا رفته بودند از انجا که کار لوله کشی و ابرسانی به این روستا تکمیل نشده بود و ضمنا باید در این روز با حضور مسولین افتتاح میشد شرکت اب روستایی با ابتکار جالب خود ، لوله اب ورودی به روستا را به یک تانکر حمل اب متصل میکند تا هم مسولین ببیند که از لوله ها اب می اید و هم فیلم و گزارش تهیه شود .
ساعتی پس از خروج مسولین از منطقه و پس از رفتن تانکر اب اهالی روستا متوجه میشوند که اب ندارند چرا که عملیات ابرسانی به این روستا نیمه کاره رها شده است .
نکته جالب تر که این بزرگوار میفرمودن این بود که پس از گذشت یکسال هنوز در این روستا اب شرب وجود ندارد و پیگیری های اهالی روستا تاکنون نتیجه ای در بر نداشته است این مسول روستایی فرمود مسیر نامناسب جهت انتقال لو.له اب توسط کارشناسان و پیمانکاران شرکت اب و فاضلاب ابرسانی به این روستا را به تاخیر انداخته و از مسولین مربوطه تقاضا داریم که به این مهم رسیدگی نمایند ..  -  .

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین مطالب
   
داغ کن - کلوب دات کام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات